New Delhi, Delhi
GST No. 07AAGCC2501B1ZG
Call 07949325882 100% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Table Shape | Round |
| Table Top Material | Laminate |
| Table Height | 850 mm |
| Usage Area | Club, Restaurant, Pub, Banquet Hall, Cafe, Home Bar, Hotel, Lounge |
| Finish Type | Chrome Plated |
| Foldable | No |
| Frame Material | Mild Steel |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Table Shape | Round |
| Frame Material | Mild Steel |
| Table Top Material | Laminate |
| Table Height | 1050 mm |
| Usage Area | Lounge, Restaurant, Banquet Hall, Cafe, Marriage hall, Hotel, Club, Pub, Home Bar |
| Finish Type | Chrome Plated |
| Foldable | No |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Seating Capacity | 2 Seater |
| Table Shape | Round |
| Frame Material | Mild Steel |
| Table Top Material | Engineered Wood |
| Table Height | 900 mm |
| Usage Area | Home Bar |
| Table Length | 600 mm |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Frame Material | Metal |
| Upholstery Material | Fabric |
| Seat Material | Cushioned |
| Backrest | Yes |
| Swivel | No |
| Armrest | No |
| Base Type | Four Leg |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
| Frame Material | Metal |
| Upholstery Material | Velvet |
| Swivel | No |
| Back Style | Low Back |
| Base Type | Four Leg |
| With Armrest | With Armrests |
| Color | Grey |
| Surface Finish | Powder Coated |
Additional Information:
View Complete details
| Frame Material | Metal |
| Upholstery Material | Leatherette |
| Seat Height | 600 mm |
| Back Style | Low Back |
| With Armrest | Without Armrest |
| Foldable | Yes |
| Base Type | Fixed Four Leg |
| Surface Finish | Powder Coated |
View Complete details