New Delhi, Delhi
GST No. 07AAGCC2501B1ZG
Call 07949325882 100% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Material | Iron |
| Stackable | Yes |
| Brand | Chair Craft India Pvt Ltd |
| Dimensions | 39 x 56 x 91 cm |
| Weight | 5.5 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Seating Height | 46 cm |
| Height | 90 cm |
| Seat Material | Cushioned |
| Chair Type | Chiavari |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Brown |
Additional Information:
View Complete details