New Delhi, Delhi
GST No. 07AAGCC2501B1ZG
Call 07949325882 100% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
| Table Shape | Round |
| Table Top Material | Plywood |
| Frame Material | Mild Steel |
| Folding Type | Foldable Legs |
| Seating Capacity | 4 Seater |
| Table Height | 750 mm |
| Overall Length | 1200 mm |
| Overall Width | 1200 mm |
| Top Finish | Laminate |
| Usage Area | Catering, Hotel, Outdoor Event, Marriage Hall, Banquet Hall |
Additional Information:
View Complete details